Motivační okluzor pro hračku

Nabízím ideální motivační předmět - okluzor stejné barvy a s identickým motivem ušijeme i pro oblíbenou hračku vašeho dítka. Stejný okluzor na širší gumičce bude slušet každému plyšákovi či panence. Velikost je univerzální, do poznámky v objednávce ji samozřejmě můžete upřesnit, stejně jako délku gumičky, která je standardně 20 cm. Cena motivačního okluzoru je 65,- Kč. A jak takové okluzory vypadají? Podívejte:

Fotogalerie: Okluzorky pro hračky

Objednávka probíhá stejně jako u okluzoru, konkrétní hračku zaškrtněte ve formuláři. Do poznámky můžete připsat upřesnění, pokud vaše přání neodpovídá předvoleným možnostem - třeba zájem jen o panenku. Vyberte si tedy nejprve motiv obrázku a pak mi napište přes kontaktní formulář - já odpovím obratem :)

Motivační panenky

Hned po prvním pokusu jsem zaznamenala obrovský úspěch s motivační panenkou. Zejména holčičky jsou nadšené, když mají svou panenku s brýlemi a okluzorkem, který je navíc úplně stejný, jako mají ony samy. Panenek jsem ušila šest a u každé se úspěch opakoval. Proto jsem se rozhodla je od roku 2016 nabízet i vám.

Nejedná se o seriovou výrobu, každý kus je originál na vaše přání, vše je ruční práce. Zatím mi jich rukama prošlo něco přes dvacet :) Cena motivační panenky je 850,- Kč.

Fotogalerie: Motivační panenky


Dejte o mně vědět svým známým třeba sdílením odkazu přes vaši oblíbenou sociální síť...   Díky ;-)

Dětské látkové okluzory na míru

Představuji vám můj látkový okluzor - aktuálně jediný na trhu, který je podšitý příjemnou látkou a je na nošení absolutně nejpohodlnější, navíc dokonale sedí. Okluzory šiji pro vás na míru: zvolte si rozměry, barvu, ale hlavně motiv. Děti nošení svého oblíbeného obrázku motivuje a pokud je zakrývání oka pro vás či vaše dítko každodenní stresující zážitek, vyzkoušejte můj výrobek. Věřím, že brzy doobjednáte další - pro radost či na střídačku.

Kontakt

LatkoveOkluzory.cz / Regina Dvořáková Jan Dvořák, IČO: 04482441
K. Havlíčka Borovského 718
289 11 - Pečky
tel: 775 06 77 16
www.LatkoveOkluzory.cz
www.Okluzory.eu
www.uRegule.cz
ahoj@uRegule.cz
To Top